02173.15MXBP
Numărul produsului DigiKey
02173.15MXBP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
02173.15MXBP
Descriere
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.15 A 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 5mm x 20mm
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
35A
I²t topire
17.72
Agenție de aprobare
BSI, CE, CCC, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.0224 Ohms