0217.500MXEP
Numărul produsului DigiKey
F3469-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0217.500MXEP
Descriere
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Descriere detaliată
500 mA 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Orificiu străpuns 5mm x 20mm (axial)
35A
Agenție de aprobare
CCC, CE, CSA, MARCARE K, SEMKO, UL, VDE
Tip montare
Orificiu străpuns
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,228" diam. x 0,886" L (5,80mm x 22,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.2065 Ohms