021602.5HXP
Numărul produsului DigiKey
F2373-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
021602.5HXP
Descriere
FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
Descriere detaliată
2.5 A 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Necesită suport 5mm x 20mm
I²t topire
2.695
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.0584 Ohms