0216.250HXP
Numărul produsului DigiKey
F2360-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0216.250HXP
Descriere
FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
250 mA 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Necesită suport 5mm x 20mm
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
1,5kA
Agenție de aprobare
CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
2.35 Ohms