0215.125MXP
Numărul produsului DigiKey
F11941-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0215.125MXP
Descriere
FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
125 mA 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Necesită suport 5mm x 20mm
Categorie
Timp de răspuns
Acțiune lentă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
1,5kA
Ambalaj
Vrac
I²t topire
0.033
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CE, SEMKO, UL
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
11.4455 Ohms