0157.250DR
Numărul produsului DigiKey
F2959TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F2959CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F2959DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0157.250DR
Descriere
FUSE BRD MT 250MA 125VAC/VDC SMD
Descriere detaliată
250 mA 125 V AC 125 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Necesită suport, montare pe suprafață 2-SMD, Bloc pătrat pentru capăt, cu clamă
Modele EDA/CAD
0157.250DR Modele
50A
Agenție de aprobare
cULus
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,256" L x 0,146" l x 0,154" Î (6,50mm x 3,70mm x 3,90mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Rezistență c.c. la îngheț
1.0496 Ohms