0157.062DR
Numărul produsului DigiKey
F10748TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F10748CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F10748DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0157.062DR
Descriere
FUSE BRD MNT 62MA 125VAC/VDC SMD
Descriere detaliată
62 mA 125 V AC 125 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Necesită suport, montare pe suprafață 2-SMD, Bloc pătrat pentru capăt, cu clamă
Modele EDA/CAD
0157.062DR Modele
50A
I²t topire
1.9E-4
Agenție de aprobare
cULus
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,256" L x 0,146" l x 0,154" Î (6,50mm x 3,70mm x 3,90mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Rezistență c.c. la îngheț
5.5372 Ohms