0154.062DRL
Numărul produsului DigiKey
18-0154.062DRLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-0154.062DRLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-0154.062DRLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0154.062DRL
Descriere
FUSE BRD MNT 62MA 125VAC/VDC SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
62 mA 125 V AC 125 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Necesită suport, montare pe suprafață 2-SMD, Bloc pătrat pentru capăt, cu suport
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0154.062DRL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
50A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
1.9E-4
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
UL
Tip montare
Necesită suport, montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,383" L x 0,198" l x 0,150" Î (9,73mm x 5,03mm x 3,81mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Rezistență c.c. la îngheț
5.5 Ohms