01500312H
Numărul produsului DigiKey
18-01500312H-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
01500312H
Descriere
ACS INLINE FUSEHLDR
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Siguranță Suport 15 A 500V 1 Circuit Cartuș Suspendat liber (în linie)
Categorie
Tip siguranță
Cartuș
Prod.
Tip suport siguranță
Suport
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Vrac
Tensiune
Stare piesă
Activ
Orientare
Vertical
Tip montare
Stil terminație
Conductori de sârmă
Dimensiune siguranță
0,25" diam. x 1,26" L (6,35mm x 32mm)
Material contact
Alamă
Valoare nominală curent (Amp)
15 A