PSR030FS0200Z
Numărul produsului DigiKey
5666-PSR030FS0200Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSR030FS0200Z
Descriere
FUSE SQUARE 200A 700VAC/600VDC
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
200A 700V c.a. AC 600V c.c. Siguranță c.c. Pătrat Montare bolț
Ambalaj
Vrac
Agenție de aprobare
CCC, CE, cURus, UL
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
200A
Pachet/cutie
Valoare nominală tensiune - C.a.
700V c.a.
Mărime/Dimensiune
1,969" L x 1,693" l x 1,929" Î (50,00mm x 43,00mm x 49,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
600V c.c.