FLNR030.T | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 5666-FLNR030.T-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | FLNR030.T |
Descriere | FUSE CARTRIDGE 30A 250VAC/125VDC |
Termen de livrare standard al producătorului | 47 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 30A 250V c.a. AC 125V c.c. Siguranță c.c. Cartuș Necesită suport |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Timp de răspuns Acțiune lentă |
Producător Littelfuse Inc. | Aplicații Electric, Industrial |
Serie | Caracteristici – |
Ambalaj Cutie | Clasă RK5 |
Stare piesă Activ | Agenție de aprobare CE, CSA, QPL, UL |
Tip montare Necesită suport | Temperatură de funcționare – |
Tip siguranță Cartuș | Capacitate întrerupere la tensiune nominală 200kA c.a., 20kA c.c. |
Valoare nominală curent (Amp) 30A | Pachet/cutie Cartuș, Non-standard |
Valoare nominală tensiune - C.a. 250V c.a. | Mărime/Dimensiune 0,563" diam. x 2,000" L (14,30mm x 50,80mm) |
Valoare nominală tensiune - C.c. 125V c.c. |