DCNHR20PF12-01 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Littelfuse/Commercial Vehicle Products
În stoc: 99
Fișă de date
Similar
TDK
În stoc: 16
Fișă de date
Contactor SPST-NO (1 de formă A) 20 A 12V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă
Littelfuse High-Voltage DC Contactor Relays
DCNHR20PF12-01
Numărul produsului DigiKey
5346-DCNHR20PF12-01-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DCNHR20PF12-01
Descriere
DC CONTACTOR CVP RELAY
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
DCNHR20PF12-01 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Prizon, Conductori de sârmă
Producător
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 9
Ambalaj
Vrac
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1
Stare piesă
Inactual
Material contact
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Timp de funcționare
25 ms
Tensiune bobină
12V c.c.
Timp eliberare
12 ms
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Curent bobină
291.7 mA
Valoare nominală contact (Curent)
20 A
Putere bobină
3,5W
Tensiune de comutare
900V c.c. – max.
Rezistență bobină
41,14Ohm