0FHA0030XP
Numărul produsului DigiKey
0FHA0030XP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0FHA0030XP
Descriere
FUSE HLDR BLADE 32V 30A IN LINE
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Siguranță Suport 30 A 32V 1 Circuit Lamă Suspendat liber (în linie)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0FHA0030XP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip siguranță
Lamă
Prod.
Tip suport siguranță
Suport
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Vrac
Tensiune
Stare piesă
Activ
Orientare
Tip montare
Stil terminație
Conductori de sârmă
Dimensiune siguranță
0,75" L x 0,2" l (19,1mm x 5,1mm)
Material contact
Valoare nominală curent (Amp)
30 A