PHG.0B.305.CYMD42Z
Numărul produsului DigiKey
PHG.0B.305.CYMD42Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHG.0B.305.CYMD42Z
Descriere
CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Descriere detaliată
5 Poziție conector circular Soclu, Socluri tip mamă Sertizare
Modele EDA/CAD
PHG.0B.305.CYMD42Z Modele
Număr de poziţii
5
Valoare nominală curent (Amp)
6,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
305
Deschidere cablu
0,126" – 0,165" (3,20mm – 4,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C