Imaginea pentru PFG.2B.310.CYMD72 nu este disponibilă
PFG.2B.310.CYMD72
Numărul produsului DigiKey
PFG.2B.310.CYMD72-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PFG.2B.310.CYMD72
Descriere
CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție conector circular Soclu, Socluri tip mamă Sertizare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PFG.2B.310.CYMD72 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Carcasă posterioară
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
10
Valoare nominală curent (Amp)
8A
Dimensiune carcasă - Inserție
310
Valoare nominală tensiune
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,244" – 0,283" (6,20mm – 7,20mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie); Montare panou
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C