Imaginea pentru FPG.0B.302.CLAD42Z nu este disponibilă
FPG.0B.302.CLAD42Z
Numărul produsului DigiKey
1124-FPG.0B.302.CLAD42Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FPG.0B.302.CLAD42Z
Descriere
INTERCONNECT CIRCULAR
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FPG.0B.302.CLAD42Z Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj carcasă
Crom
Prod.
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Serie
Culoare
Argintiu
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Caracteristici
Carcasă posterioară
Număr de poziţii
2
Ecranare
Dimensiune carcasă - Inserție
302
Valoare nominală curent (Amp)
10A
Dimensiune carcasă, MIL
Valoare nominală tensiune
Tip montare
Suspendat liber (în linie), Unghi drept
Deschidere cablu
0,126" – 0,165" (3,20mm – 4,20mm)
Caracteristică montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C