Imaginea pentru FNG.0B.307.CLAD52Z nu este disponibilă
FNG.0B.307.CLAD52Z
Numărul produsului DigiKey
FNG.0B.307.CLAD52Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FNG.0B.307.CLAD52Z
Descriere
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
7 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Număr de poziţii
7
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
307
Deschidere cablu
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C