FGG.2B.314.CLAD82Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.2B.314.CLAD82Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.2B.314.CLAD82Z
Descriere
CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
14 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.2B.314.CLAD82Z Modele
Număr de poziţii
14
Valoare nominală curent (Amp)
6,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
314
Deschidere cablu
0,283" – 0,323" (7,20mm – 8,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C