FGG.2B.312.CLAD92Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.2B.312.CLAD92Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.2B.312.CLAD92Z
Descriere
CONN PLUG MALE 12P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.2B.312.CLAD92Z Modele
Număr de poziţii
12
Valoare nominală curent (Amp)
7A
Dimensiune carcasă - Inserție
312
Deschidere cablu
0,323" – 0,362" (8,20mm – 9,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C