FGG.2B.310.CYCD82
Numărul produsului DigiKey
FGG.2B.310.CYCD82-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.2B.310.CYCD82
Descriere
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
Modele EDA/CAD
FGG.2B.310.CYCD82 Modele
Număr de poziţii
10
Valoare nominală curent (Amp)
8A
Dimensiune carcasă - Inserție
310
Deschidere cablu
0,283" – 0,323" (7,20mm – 8,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C