FGG.2B.310.CLAD52
Numărul produsului DigiKey
FGG.2B.310.CLAD52-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.2B.310.CLAD52
Descriere
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.2B.310.CLAD52 Modele
Număr de poziţii
10
Valoare nominală curent (Amp)
8A
Dimensiune carcasă - Inserție
310
Deschidere cablu
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C