FGG.2B.306.CYCD92Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.2B.306.CYCD92Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.2B.306.CYCD92Z
Descriere
CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
Modele EDA/CAD
FGG.2B.306.CYCD92Z Modele
Număr de poziţii
6
Valoare nominală curent (Amp)
12A
Dimensiune carcasă - Inserție
306
Deschidere cablu
0,323" – 0,362" (8,20mm – 9,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C