FGG.2B.306.CLAD82Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.2B.306.CLAD82Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.2B.306.CLAD82Z
Descriere
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.2B.306.CLAD82Z Modele
Număr de poziţii
6
Valoare nominală curent (Amp)
12A
Dimensiune carcasă - Inserție
306
Deschidere cablu
0,283" – 0,323" (7,20mm – 8,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C