FGG.2B.306.CLAD72
Numărul produsului DigiKey
FGG.2B.306.CLAD72-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.2B.306.CLAD72
Descriere
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.2B.306.CLAD72 Modele
Număr de poziţii
6
Valoare nominală curent (Amp)
12A
Dimensiune carcasă - Inserție
306
Deschidere cablu
0,244" – 0,283" (6,20mm – 7,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C