FGG.2B.306.CLAD62Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.2B.306.CLAD62Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.2B.306.CLAD62Z
Descriere
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.2B.306.CLAD62Z Modele
Număr de poziţii
6
Valoare nominală curent (Amp)
12A
Dimensiune carcasă - Inserție
306
Deschidere cablu
0,205" – 0,244" (5,20mm – 6,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C