Imaginea pentru FGG.2B.302.CYCD92 nu este disponibilă
FGG.2B.302.CYCD92
Numărul produsului DigiKey
FGG.2B.302.CYCD92-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.2B.302.CYCD92
Descriere
CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
Modele EDA/CAD
FGG.2B.302.CYCD92 Modele
Valoare nominală curent (Amp)
25A
Deschidere cablu
0,323" – 0,362" (8,20mm – 9,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C