FGG.2B.302.CYCD72
Numărul produsului DigiKey
FGG.2B.302.CYCD72-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.2B.302.CYCD72
Descriere
CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
Modele EDA/CAD
FGG.2B.302.CYCD72 Modele
Valoare nominală curent (Amp)
25A
Deschidere cablu
0,244" – 0,283" (6,20mm – 7,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C