FGG.2B.302.CLAD92Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.2B.302.CLAD92Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.2B.302.CLAD92Z
Descriere
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.2B.302.CLAD92Z Modele
Valoare nominală curent (Amp)
25A
Deschidere cablu
0,323" – 0,362" (8,20mm – 9,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C