FGG.2B.302.CLAD72
Numărul produsului DigiKey
FGG.2B.302.CLAD72-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.2B.302.CLAD72
Descriere
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.2B.302.CLAD72 Modele
Valoare nominală curent (Amp)
25A
Deschidere cablu
0,244" – 0,283" (6,20mm – 7,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C