FGG.2B.302.CLAD62
Numărul produsului DigiKey
FGG.2B.302.CLAD62-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.2B.302.CLAD62
Descriere
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.2B.302.CLAD62 Modele
Valoare nominală curent (Amp)
25A
Deschidere cablu
0,205" – 0,244" (5,20mm – 6,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C