FGG.1B.308.CYCD62
Numărul produsului DigiKey
FGG.1B.308.CYCD62-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.1B.308.CYCD62
Descriere
CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Descriere detaliată
8 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
Modele EDA/CAD
FGG.1B.308.CYCD62 Modele
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Deschidere cablu
0,205" – 0,244" (5,20mm – 6,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C