FGG.1B.308.CYCD42Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.1B.308.CYCD42Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.1B.308.CYCD42Z
Descriere
CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Descriere detaliată
8 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
Modele EDA/CAD
FGG.1B.308.CYCD42Z Modele
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Deschidere cablu
0,122" – 0,165" (3,10mm – 4,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C