FGG.1B.308.CLAD62Z
Numărul produsului DigiKey
1124-1386-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.1B.308.CLAD62Z
Descriere
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.1B.308.CLAD62Z Modele
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Deschidere cablu
0,205" – 0,244" (5,20mm – 6,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C