FGG.1B.308.CLAD42Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.1B.308.CLAD42Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.1B.308.CLAD42Z
Descriere
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
8 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.1B.308.CLAD42Z Modele
Număr de poziţii
8
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Dimensiune carcasă - Inserție
308
Deschidere cablu
0,122" – 0,165" (3,10mm – 4,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C