FGG.1B.307.CLAD72Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.1B.307.CLAD72Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.1B.307.CLAD72Z
Descriere
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
7 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.1B.307.CLAD72Z Modele
Număr de poziţii
7
Valoare nominală curent (Amp)
7A
Dimensiune carcasă - Inserție
307
Deschidere cablu
0,244" – 0,283" (6,20mm – 7,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C