FGG.1B.307.CLAD42
Numărul produsului DigiKey
FGG.1B.307.CLAD42-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.1B.307.CLAD42
Descriere
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
7 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.1B.307.CLAD42 Modele
Număr de poziţii
7
Valoare nominală curent (Amp)
7A
Dimensiune carcasă - Inserție
307
Deschidere cablu
0,122" – 0,165" (3,10mm – 4,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C