FGG.1B.306.CLAM31Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.1B.306.CLAM31Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.1B.306.CLAM31Z
Descriere
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Număr de poziţii
6
Valoare nominală curent (Amp)
7A
Dimensiune carcasă - Inserție
306
Deschidere cablu
0,106" – 0,122" (2,70mm – 3,10mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C