FGG.1B.306.CLAD72Z nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
6 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
FGG.1B.306.CLAD72Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.1B.306.CLAD72Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.1B.306.CLAD72Z
Descriere
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
FGG.1B.306.CLAD72Z Modele
Număr de poziţii
6
Valoare nominală curent (Amp)
7A
Dimensiune carcasă - Inserție
306
Deschidere cablu
0,244" – 0,283" (6,20mm – 7,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C