FGG.1B.302.CYCD62Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.1B.302.CYCD62Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.1B.302.CYCD62Z
Descriere
CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Descriere detaliată
2 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
Modele EDA/CAD
FGG.1B.302.CYCD62Z Modele
Număr de poziţii
2
Valoare nominală curent (Amp)
15A
Dimensiune carcasă - Inserție
302
Deschidere cablu
0,205" – 0,244" (5,20mm – 6,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C