FGG.1B.302.CLAD76Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.1B.302.CLAD76Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.1B.302.CLAD76Z
Descriere
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
2 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Număr de poziţii
2
Valoare nominală curent (Amp)
15A
Dimensiune carcasă - Inserție
302
Deschidere cablu
0,283" – 0,299" (7,20mm – 7,60mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C