FGG.0B.309.CLAD42Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.0B.309.CLAD42Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.0B.309.CLAD42Z
Descriere
CONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
9 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.0B.309.CLAD42Z Modele
Număr de poziţii
9
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Dimensiune carcasă - Inserție
309
Deschidere cablu
0,126" – 0,165" (3,20mm – 4,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C