FGG.0B.307.CLAD56Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.0B.307.CLAD56Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.0B.307.CLAD56Z
Descriere
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
7 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Număr de poziţii
7
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
307
Deschidere cablu
0,209" – 0,220" (5,30mm – 5,60mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C