FGG.0B.307.CLAD42Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.0B.307.CLAD42Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.0B.307.CLAD42Z
Descriere
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
7 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.0B.307.CLAD42Z Modele
Număr de poziţii
7
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
307
Deschidere cablu
0,126" – 0,165" (3,20mm – 4,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C