FGG.0B.306.CLAD56
Numărul produsului DigiKey
FGG.0B.306.CLAD56-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.0B.306.CLAD56
Descriere
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
6 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.0B.306.CLAD56 Modele
Număr de poziţii
6
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
306
Deschidere cablu
0,209" – 0,220" (5,30mm – 5,60mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C