FGG.0B.306.CLAD52Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.0B.306.CLAD52Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.0B.306.CLAD52Z
Descriere
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
6 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.0B.306.CLAD52Z Modele
Număr de poziţii
6
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
306
Deschidere cablu
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C