Imaginea pentru FGG.0B.305.CLAD22 nu este disponibilă
FGG.0B.305.CLAD22
Numărul produsului DigiKey
1124-FGG.0B.305.CLAD22-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.0B.305.CLAD22
Descriere
CIRCULAR CONNECTOR
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Categorie
Material carcasă
Alamă
Prod.
Finisaj carcasă
Crom
Număr de poziţii
5
Caracteristici
Carcasă posterioară
Grad
Ecranare
Calificare
Valoare nominală curent (Amp)
6,5A
Dimensiune carcasă - Inserție
305
Deschidere cablu
0,055" – 0,087" (1,40mm – 2,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C