FGG.0B.304.CLAD32
Numărul produsului DigiKey
1124-FGG.0B.304.CLAD32-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.0B.304.CLAD32
Descriere
Circular Metal
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.0B.304.CLAD32 Modele
Categorie
Finisaj carcasă
Crom
Număr de poziţii
4
Ecranare
Dimensiune carcasă - Inserție
304
Valoare nominală curent (Amp)
7A
Deschidere cablu
0,087" – 0,126" (2,20mm – 3,20mm)
Caracteristică montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C