FGG.0B.303.CLAD42
Numărul produsului DigiKey
FGG.0B.303.CLAD42-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.0B.303.CLAD42
Descriere
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.0B.303.CLAD42 Modele
Număr de poziţii
3
Valoare nominală curent (Amp)
8A
Dimensiune carcasă - Inserție
303
Deschidere cablu
0,126" – 0,165" (3,20mm – 4,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C