Imaginea pentru FGG.00.302.CYCD35Z nu este disponibilă
FGG.00.302.CYCD35Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.00.302.CYCD35Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.00.302.CYCD35Z
Descriere
CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Descriere detaliată
2 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
Modele EDA/CAD
FGG.00.302.CYCD35Z Modele
Număr de poziţii
2
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Dimensiune carcasă - Inserție
302
Deschidere cablu
0,106" – 0,138" (2,70mm – 3,50mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C