Imaginea pentru FGG.00.302.CLAD27Z nu este disponibilă
FGG.00.302.CLAD27Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.00.302.CLAD27Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.00.302.CLAD27Z
Descriere
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
2 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.00.302.CLAD27Z Modele
Număr de poziţii
2
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Dimensiune carcasă - Inserție
302
Deschidere cablu
0,087" – 0,106" (2,20mm – 2,70mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C